İçeriğindeki özel bileşenler vasıtasıyla, cildin temel ihtiyacı olan nemlendirme ve bakımı sağlayarak canlandırma yapar, tazelik kazandırır ve sıkılaştırır. İhtiyaç duyulduğunda 1 veya 2 fındık büyüklüğünde bir miktarı dış genital bölge üzerine hafifçe masaj yaparak uygulayın. Uygulamadan sonra durulamayın. Su bazlıdır ve yağsızdır, pH derecesi optimaldir.

Masaj şeklinde yapılan genital bölge canlandırma egzersizleri Titan Jel ile 1 tüp ve üzeri kullanımlarda erkeklere yardımcı olabilir.

Genital bölge yapısına nüfuz eden Titan Jel, egzersizlerin başarısı için gerekli işlemleri başlatır ve buna ek olarak duyarlılığı olumlu yönde etkileyebilir.

Titan Jel masaj pompaları ile de rahatlıkla kullanılabilir.
 

Titan Jel Uygulama Talimatları
 

1. Yağlama
Egzersizin başlangıcından önce kapsamlı bir yağlama yapılmalıdır. Bu aşamada, Titan Jel canlandırma için önerilir.

 

2. Masaj Uygulaması:
Erkek dış genital bölge canlanması için kullanılacak Titan Jel’in bir fındık büyüklüğü ebadında cilde sürülüp hafif baskı eşliğinde cilde doyurulması tavsiye edilmektedir.

 

3. Tam kavrama:
Titan Jel ile cilt yüzeyini masaj uygulaması şeklinde yaparsınız, ilgili bölgeyi baş parmağınızla ve işaret parmağınızla kullanım talimatında yazıldığı gibi “OK” işaretinde tutunuz, tutuşunuz hep böyle olacaktır.

 

4. en alttan başlayın
Talimat ilgili bölgenin taban kemiğine mümkün olduğunca yakın tabanında kuşanmasını gerektirir, bu ilgi bölgenin tüm gövdesinin başından sonuna kadar çalışmasını sağlar.

 

5. yukarı doğru ilerleyin:
Yavaşça yukarı gitmeniz gerekir, ilgili bölge üzerinde optimum basıncı sağlamak için önemlidir, ağrılara neden olmaması için kavradığınız bölgeye çok aşırı güç uygulamayın.

 

6. baş kısmından tutun:
lgili gövdenin başına ulaştıktan sonra, durmanız gerekiyor. Bu egzersiz için üç saniye boyunca bekleyin ve hareketleri tekrar edin.

 

7. tekrar:
Egzersiz tamamlanıp elinizi değiştirdikten sonra genital bölgenin bakımı ve ek uyarımı için tüm algoritma işlemlerini tekrar etmeniz gereklidir.

Yukarıda belirtilen eğitimlere Titan Jeli uygulayarak ara vermeden egzersizleri yapmanız önerilir. Bu uygulamalar jelin cilde nüfuz etmesini destekleyebilir, böylelikle cilt yüzeyinin harekete geçirilmesi ilgili cilde yapılan masaj uygulaması ile gerçekleştirilebilir. Masaj uygulamasında Titan Jel genital bölgeye rahatlama ile ciltte gevşeme sağlayabilir. Bu kullanım talimatını en doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulamanızı tavsiye ederiz.

 

Neden Titan Jel ile Egzersiz Yapmak Gerekir ?

Titan Jel’in hareket mekanizması nedir? Titan Jel bileşimi, genital deriye absorbe edilen, hücresel seviyeye derinlemesine nüfuz eden, potensi uyaran, hassasiyeti arttırmaya yardımcı olabilen ve en önemlisi ilgili bölümdeki kavernöz cisimlerinin gerilmesini teşvik etmeye yardımcı güvenli bileşenleri içerir.

Genital bölgeye yapılan egzersizler sayesinde jelin içeriğindeki bileşenler cilt yüzeyinin canlandırılmasını tetikleyebilir. Benzer bir amaca yönelik farklı tarif edilen egzersizler de vardır, bunlar akışın genital bölgeye hareket etmesine yardımcı olabilir.

Cilt yüzeyindeki canlanmayı ve tazeliği kazanabilmek için Titan Jel’i uygulama prosedürlerine göre kullanmanızı tavsiye ederiz.

Erkeklere özel olarak üretilen Titan Jel genital bölgedeki ihtiyaç olan bakımı ve canlandırmayı gerçekleştirebilmek için kullanılabilir. Günlük uygulama ile hazır olmanızı sağlayabilecek, masaj yapılarak kolayca uygulanabilen ve içeriğindeki özel bileşenler sayesinde mutluluğa bir adım daha yaklaşmanızı sağlayacaktır…

 

Titan Jel’in Yan Etkisi Var Mıdır?

Titan Jel üretiminde özel bileşenler ve maddeler kullanılmıştır. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ve garantili bir ürün olduğu için tespit edilmiş bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Eğer etki konusunda bir huzursuzluk yada anormallik hissediyorsanız aile hekiminize ürünün kutusuyla birlikte danışabilirsiniz. Beklenmeyen etki görüldüğünde de ürün kutusuyla birlikte aile hekiminize danışabilirsiniz…


Müşteri Yorumlar
users

Atilla
23.8.2019

Mağazanızdan penis büyütücü vakum pompa satın aldım 1 aydır anlatıldığı gibi kul

users

Ozan
8.7.2019

Penis büyütücü krem titan ve penis büyütme vakum pompasından aldım ürün harika i

users

Yağız
18.6.2019

Tam istediğim gibi geldi ilk başta sipariş verir iken çekiniyordum ama paketleme

users

Buğra
18.6.2019

Doktorumun tavsiyesi ile penis vakum pompası almak için nette çokca gezinirken s

users

Uğur
16.7.2018

Penis pompası yedek başlık satın aldım sizden ürün çok güzel mağazanızda başka ü

users

Kerem
13.7.2018

İstanbula arkadaşımlarımla gezmeye geldim, kadıköyde söğütlü çeşme metrobüs dura


Gizlilik İlkesi

Sipariş ettiğiniz ürün kapalı kutu halinde hediyelik eşya olarak paketlenir. Ürün kapınıza geldiğinde içinde ne olduğunu sadece siz bileceksiniz. Gizlilik ilkesi esastır.


Müşteri Hizmetleri

Mesai saatleri içerisinde bilgi ve sipariş hattımız olan 0216 337 47 37, Mesai dışında ise 0535 439 77 31 nolu telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Kapıda Ödeme

Satın aldığınız ürünleri, siz değerli müşterilerimiz için Türkiye'nin heryerine teslimat sırasında kapıda ödeme imkanı sunuyoruz.


Güvenli Teslimat

Kargoya sadece sizin sipariş ettiğiniz ürünü veriyoruz. Sizin istemediğiniz bir ürünü kesinlikle size yollamıyoruz.


Güvenli Alışveriş

Sistemimizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sistemimiz SSL ile korunmaktadır.


Zamanında Teslimat

Sipariş ettiğiniz ürün aynı gün içinde size teslim edilmek üzere kargoya verilir.En geç 2 iş günü içerisinde paketinizi teslim alabilirsiniz.


Hızlı Kargo

İstanbul içinde satın aldığınız ürünler size motor kurye ile 2 saat içerisinde size teslim edilmektedir.


Kredi Kartı

Siz değerli müşterilerimize ödeme konusunda güvenli olarak online sipariş imkanı sunuyoruz.


Kargo AÇ BAK Teslimat

Siparişlerinizi kargo şubesinde yada adresinizde açıp bakarak kontrol ederek satın alma imkanı tanıyoruz,Farklı bir ürün ile karşılaşma riskiniz imkansızdır.


Haberler

TELEFONDA SİPARİŞ

0535 439 77 31 no'lu telefonu
arayarak sipariş verebilirsiniz.

SMS' LE SİPARİŞ

0535 439 77 31 no'lu telefona SMS göndererek sipariş verebilirsiniz.

E-POSTA SİPARİŞ

siparisonline@hotmail.com adresimize siparişlerinizi yollayabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizden gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.


Sitemap

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme cad, no:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlüçeşme katlı otopark karşısı, Papuç ayakkabı üstü, Söğütlüçeşme otobüs durağı karşısı