Ucuz penis pompası

Ürün Fiyat : 199,00 ₺

Stok Durumu : Var

Sipariş:0216 337 47 37

Sipariş: 0535 439 77 31

Kargo ile Şubede Ödeme

Kargo ile Adreste Ödeme

Kredi Kartı İle Ödeme

Satın Al


Ucuz penis pompası Açıklaması:

Ucuz penis pompası

Satın Al

Pompë i zgjerimit të penisit

Veçoritë

Do të provosh formularin e posaçëm për pompozicion të bërë në dispozicion disa herë në javë ?

të gjithë përbërësit e pompës i zgjerim jashtë penicilinës bëhen nga materialet miqësore në lëkurë dhe masat më të preferuara.

pjesë të pompes së i zgjermit penicilinë mund të ndahen lehtë dhe të pastrohen shumë praktike dhe ofron përdorim të vazhdueshëm higjenik.

pompimi i i zgjermit i kërkuar është njëkohësisht dhe i fuqishëm me mekanizmin e tij të lehtë dhe të fuqishëm të shkrepjes dhe që kryen detyrën e tij pa rraskapitëse të përdoruesit.

pompimi i zgeremit të penicilinës nuk rrëshqet për shkak të shtrëngimit të saj dhe zhvillimi personal mund të vrojtohet me sundimtar në të gjithë cilindrin.

pump i zgeremit taë gjerësinë cilinduese të penicilinës është 6 cm dhe gjatësia është 22 cm.

UDHËZIMET PËR PËRDORIM
1. sigurohu që të gjitha pjesët të kombinohen plotësisht.
2. për të reduktuar fërkimin, aplikoi një sasi të vogël lubrifikant në cepat e unazës silikone në hyrje.
3. me kujdes kaloje penisin në tub.
4. vazhdo të pomposh ngadalë për aq kohë sa ju ndiheni rehat.
5. nëse ndjen dhimbje, zvogëlo presionin për të përdorur valvulën e shkarkimit nga ajri.

Kujdes:
1 - gjithmonë dizinfekton prodhimin me ujë të vakët dhe sapun antibakterial para se të përdor pompën.
2-mos përdor vaj masazhi, krem për duar apo prodhime me përbërësit kimik në vend të vajtimit të gelit.
3 për rezultate më të mira, përdorin vetëm prodhimet seksuale lubrifikant gel.
4-shmangje detyrimit të pompës për të shmangur dëmtimin tënd dhe përdore atë në presion me të cilin ndihesh rehat.

Satın Al

Müşteri Yorumlar
users

Uğur
16.7.2018

Penis pompası yedek başlık satın aldım sizden ürün çok güzel mağazanızda başka ü

users

Kerem
13.7.2018

İstanbula arkadaşımlarımla gezmeye geldim, kadıköyde söğütlü çeşme metrobüs dura

users

rıfat
12.7.2018

merhaba doktorumun tavsiyesi ile cinsel problemlerim ve penis boyu nedeniyle pe

users

Ömer
10.4.2018

Ürün süper, en azından hemen ereksiyonu sağlıyor. boyu büyütür mü bilemem ama mü

users

Umut
10.4.2018

Penis büyütücü vakumları ararken özel sitenizdeki ürünleri gördüm kadıköyde bulu

users

Cafer
22.11.2017

İnternette gezinirken birçok penis büyütücü ürünleri gördüm kafam oldukça karışt


Gizlilik İlkesi

Sipariş ettiğiniz ürün kapalı kutu halinde hediyelik eşya olarak paketlenir. Ürün kapınıza geldiğinde içinde ne olduğunu sadece siz bileceksiniz. Gizlilik ilkesi esastır.


Müşteri Hizmetleri

Mesai saatleri içerisinde bilgi ve sipariş hattımız olan 0216 337 47 37, Mesai dışında ise 0535 439 77 31 nolu telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Kapıda Ödeme

Satın aldığınız ürünleri, siz değerli müşterilerimiz için Türkiye'nin heryerine teslimat sırasında kapıda ödeme imkanı sunuyoruz.


Güvenli Teslimat

Kargoya sadece sizin sipariş ettiğiniz ürünü veriyoruz. Sizin istemediğiniz bir ürünü kesinlikle size yollamıyoruz.


Güvenli Alışveriş

Sistemimizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sistemimiz SSL ile korunmaktadır.


Zamanında Teslimat

Sipariş ettiğiniz ürün aynı gün içinde size teslim edilmek üzere kargoya verilir.En geç 2 iş günü içerisinde paketinizi teslim alabilirsiniz.


Hızlı Kargo

İstanbul içinde satın aldığınız ürünler size motor kurye ile 2 saat içerisinde size teslim edilmektedir.


Kredi Kartı

Siz değerli müşterilerimize ödeme konusunda güvenli olarak online sipariş imkanı sunuyoruz.


Kargo AÇ BAK Teslimat

Siparişlerinizi kargo şubesinde yada adresinizde açıp bakarak kontrol ederek satın alma imkanı tanıyoruz,Farklı bir ürün ile karşılaşma riskiniz imkansızdır.


Haberler

TELEFONDA SİPARİŞ

0535 439 77 31 no'lu telefonu
arayarak sipariş verebilirsiniz.

SMS' LE SİPARİŞ

0535 439 77 31 no'lu telefona SMS göndererek sipariş verebilirsiniz.

E-POSTA SİPARİŞ

siparisonline@hotmail.com adresimize siparişlerinizi yollayabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizden gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.


Sitemap

Mağaza Adresimiz: Söğütlü çeşme cad, no:186 Aliye kadın işhanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul

Adres Tarifi: Söğütlüçeşme katlı otopark karşısı, Papuç ayakkabı üstü, Söğütlüçeşme otobüs durağı karşısı